Elektroinstalacje Łódź
Zapoznaj się z naszą ofertą
Zobacz nasze projekty
Nasi partnerzy
Dane kontaktowe
Elektroinstalacje Łódź- Grzegorz Sumis

Mieszkasz w Łodzi i szukasz elektryka to dobrze trafiłeś!

Elektryk Łódź 24h! TEL. 605 464 309

Elektryk ŁódźJesteśmy legalnie działającą firmą zajmującą się wszystkim, co jest związane z instalacjami elektrycznymi. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych oraz oświetlenia. Oferujemy nasze usługi głównie na terenie Łodzi jak i w całym województwie łódzkim, zwłaszcza w powiecie bełchatowskim.

Posiadamy ubezpieczenie OC od wykonywanej działalności.

Naszą pasją jest wdrażanie nowych technologii, realizacja ciekawych projektów, tworzenie czegoś, co potrafi zachwycać i ułatwiać codzienne życie. Nie ograniczamy się do jednej dziedziny. Podejmujemy się różnych wyzwań, które zawsze kończymy sukcesem. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie. Wieloletnia praktyka w zakresie montażu, konserwacji oraz modernizacji instalacji i maszyn elektrycznych owocuje tym, że jesteśmy solidni w tym co robimy!

Nasza firma jest otwarta na współprace z zarządcami nieruchomości w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej obiektów, jak i przedsiębiorcami w zakresie serwisu instalacji oraz urządzeń przemysłowych.
Copyright © 2012-2018 by elektroinstalacje-sumis.pl